De HGR Sales Team

Klik op een e-mailadres om contact op met uw HGR Sales Representative.


Jared Donnelly
Jared Donnelly
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-906-4002
(866) 447 7117-ext. 239

E-mail:
jdonnelly@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Jouw bericht*

Frank Villa
Frank Villa
Bi-Lingual Sales Rep

Telefoon:
216-905-0060
(866) 447 7117-ext. 230

E-mail:
FVilla@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Jouw bericht*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-630-5692
(866) 447 7117-ext. 228

E-mail:
apringle@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Jouw bericht*

Nicole Foster
Nicole Foster
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-386-6634
(866) 447 7117-ext. 212

E-mail:
nfoster@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Jouw bericht*

DB
DB
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-906-0169
(866) 447 7117-ext. 229

E-mail:
dburzanko@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Jouw bericht*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-970-4940
(866) 447 7117-ext. 210

E-mail:
pgasparro@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Jouw bericht*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-906-9356
(866) 447 7117-ext. 209

E-mail:
tom@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Jouw bericht*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-906-3273
(866) 447 7117-ext. 240

E-mail:
mmichaels@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Jouw bericht*

Steve Fischer
Steve Fischer
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-906-2755
(866) 447 7117-ext. 231

E-mail:
steve@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Jouw bericht*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefoon:
(866) 447-7117
E-mail:
jfrischkorn@hgrinc.com

Heeft u nog geen een verkoper?

Neem contact op met Sales Manager Jon Frischkorn.

Contact (naam van Sales Rep)







Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Item nummer
Jouw bericht*

Contact (naam van Sales Rep)







Uw naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Item nummer
Jouw bericht*