De HGR Sales Team

Klik op een e-mailadres om contact op met uw HGR Sales Representative.


Gianni Tutolo
Gianni Tutolo
Vertegenwoordiger

Telefoon:
(440) 665-7073
(216) 486-4567 ext. 239

E-mail:
Gtutolo@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Bericht*
[Recaptcha]

Justin Cruz
Justin Cruz
Vertegenwoordiger

Telefoon:
(216) 906-4002
(216) 486-4567 ext 212

E-mail:
Jcruz@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Bericht*
[Recaptcha]

Frank Villa
Frank Villa
Bi-Lingual Sales Rep

Telefoon:
216-905-0060
(866) 447 7117-ext. 230

E-mail:
FVilla@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Bericht*
[Recaptcha]

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-630-5692
(866) 447 7117-ext. 228

E-mail:
apringle@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Bericht*
[Recaptcha]

DB
DB
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-906-0169
(866) 447 7117-ext. 229

E-mail:
dburzanko@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Bericht*
[Recaptcha]

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-906-9356
(866) 447 7117-ext. 209

E-mail:
tom@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Bericht*
[Recaptcha]

Michael Marshall
Michael Marshall
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-906-3273
(866) 447 7117-ext. 240

E-mail:
mmichaels@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Bericht*
[Recaptcha]

Steve Fischer
Steve Fischer
Vertegenwoordiger

Telefoon:
216-906-2755
(866) 447 7117-ext. 231

E-mail:
steve@hgrinc.com

Contact (naam van Sales Rep)



Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Bericht*
[Recaptcha]



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefoon:
+866 (447) 7117 - XNUMX
E-mail:
jfrischkorn@hgrinc.com

Heeft u nog geen een verkoper?

Neem contact op met Sales Manager Jon Frischkorn.

Contact (naam van Sales Rep)








Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Item nummer
Bericht*
[Recaptcha]

Contact (naam van Sales Rep)








Je naam*
Jouw e-mailadres*
bevestig je e-mail adres*
Je telefoonnummer
Bedrijfsnaam
Item nummer
Bericht*
[Recaptcha]